Dniprovsky Terminal

Scroll down

ÜLESANNE

Dniprovsky Terminal on Ukrainas asuv kaubaterminal. Meie ülesandeks oli luua bränd, mis näeks välja euroopalik – innovatiivne, kutsuv ja usaldusväärne, mida Dniprovsky Terminal ka on. Valisime Ukraina lipust inspireeritud värvilahenduse, mis jääb kindlaks juurtele ja lõime identiteedi, kus põimuvad moodsad kirjatüübid ja minimalistlikud illustratsioonid ning animatsioonid.

Meie poolt:

Kodulehe disain
Kodulehe arendus
Identiteedi loomine
Kunstiline juhtimine
Strateegia

KODULEHT

Üldjuhul ei hiilga Ukraina just kodulehtede ja digilahendustega ning ülejäänud maailma trendidega kaasaskäimiseks oli vaid üks võimalus – panna kõik kaardid mängu. Lõime mitmeid erilahendusena valminud ikoone ja animeerisime mitmeid eri kaadreid, mis peegeldavad terminali igapäevatööd. Kõik animatsioonid said valmistatud vektorgraafikas, seega nende laadimine on silmapilkne ja ei lase kasutajal oodata, ka mobiilses netis. Peamiseks eesmärgiks oli luua selge struktuuriga ülevaatlik leht, mis juhataks kasutaja sujuvalt läbi erinevate võimaluste ja tehniliste andmete. Mobiilne leht ei ole täna enam valikuline, seega töötab leht ideaalselt ka nutiseadmes.

ILLUSTRATSIOONID JA TRÜKISED

Kasutades küll pilkupüüdvaid lahendusi kodulehel, siis tõmbasime trükistega natukene hoogu maha, et ärimeest vaikselt identiteediga soojendada. Lahendused said minimalistlikud ja hinnalise välimusega, trükkides tooted katmata paberile ning kasutades detailidel väärikat lakki.