Eagle Vision

Scroll down

Oleme aastate jooksul aidanud Eagle Visionil uueneda ja esile tulla optikasalongidena, mida nad tänaseks on – suurim valik eksklusiivseid raame, suurepärane teenindus ja tipptasemel võimalused. Tegime Eagle Visioni kontseptsioonis ja identiteedis kannapöörde ja uuendasime kogu välimust, lisades värve ning luues hooajaliselt silmapaistvaid kampaaniavisuaale.

2016. aasta suvel projekteerisime ja kujundasime uue poekontseptsiooni ning andsime Pärnu mnt esindussalongile uudse välimuse. Puhas, skandinaaviast inspireeritud ja valgusküllane on sõnad, mis sisenedes kliendile pähe tulevad.

Meie poolt:

Kodulehe disain
Kodulehe arendus
Identiteedi loomine
Fotograafia
Kunstiline juhtimine
Strateegia
Pakendi disain
Vaateaknad
Kampaaniad

KODULEHT

Eagle Visioni koduleht sai uue kuue ja on varasemast palju mugavam kasutada. Tegime silmakontrolli registreerumise imelihtsaks ja tutvustame klientidele uusi võimalusi ning pakkumisi. Loomulikult töötab leht ka mobiilselt, sest suur osa nende liiklusest tuleb just mobiilsetelt seadmetelt.

PÄRNU MNT ESINDUSSALONG

2016. aasta suvel uuendas Eagle Vision esindussalongi välimust. Mõtlesime läbi kogu müügi- ja teenindusprotsessi, tegime muudatusi asjade paiknemises ning alustasime projekteerimistöödega. Uus salong on valgusküllane, puhas ja jätab kogu fookuse raamidele. Ka täiesti uuesti lahendatud valgustusskeem koos kõrgkvaliteetsete LED valgustitega aitab tuua välja ka väikseimad detailid prilliraamide juures. Uus pood sai endale ka praktilise ja moebrändidest inspireeritud vaateakna, mis püüab jalutajate pilke, aitab tutvustada poe prillivalikut ja kõnetab kliente, et Eagle Visionil on Eesti eksklusiivseim valik raame.