Kui higis on rabatud, siis on vahel üpris mõnus kui natuke tunnustust ka jagatakse. Neli meie tööd on selle aasta konkursil shortlistis. Päris auhinda pole veel seinale panna, aga hea meel on ikka ja nüüd jääb üle ainult pöialt kõvasti pihus hoida ning veidi veel oodata. Juba 20.09 on võitjad teada. Seni aga viskame pilgu peale, mis nomineeritud sai.

Junimperium

Junimperiumi tööd said edasi kahes kategoorias – “Pakend / Eksklusiivne toode ja väikeseeria” ning “Firmagraafika / Suur süsteem”. Super! Pudelit ja firmagraafikat saate lähemalt näha lähimas hästivarustatud kaupluses või Telliskivis, Junimperiumi mõnusas baaris. Kui juba lähedalt vaatate, tasub kindlasti ka maitsta. Imehea on!

Sorainen

Soraineni töö võttis koha kodulehe kategoorias. Kui Eesti üks suurimaid advokaadibüroosid 2019. aastal koostöös agentuuriga Overpriced oma visuaalset identiteeti uuendas, saime meie aidata värskendada nende kodulehte. Offline pindadel hästi töötava lahenduse ületoomine responsive keskkonda oli aga paras pähkel. Välja kukkus meie arvates päris hästi.

Hable

Leidsime eelmisel aastal ka veidi enda jaoks aega. Vaatasime peeglisse, kammisime juukseid, uuendasime Hable kodulehe ja visuaalse poole ning selle käigus sündis ka uus illustratsioonistiil. Just kategoorias “Erioskused / Illustratsioon” olemegi oma kunstitöödega esindatud.