Erilahendusena valminud kodulehed

HABLE-s ehitame kodulehti vastavalt sinu ärile, mitte ei sobita neid olemasolevasse malli.

Nii nagu ükski äri, ei ole ka ükski koduleht identne. Hables omame väärt kogemust erilahendusena valminud kodulehtede loomisel ja teame, et iga projekt vajab täielikku tähelepanu juba esimesest kohtumisest.

Siin kaardistame sinu kodulehe vajadused, pakume välja reaalseid lahendusi ning äratame need ellu auhinnatud disaini ja kvaliteetse arenduse läbi. Teeme koos õiget asja, mis päriselt ka töötab ja tulemusi toob.

Kliendi kasud

 • 01 /

  Säästa aega (ja raha)

  Läbimõeldud sisuga koduleht annab sinu kliendile vastuseid ja säästab sinu töötajate väärtuslikku aega.

  Kasuta digimaailma pakutavaid võimalusi maksimaalselt ära ja vali endale partner, kes pakub sulle parimaid lahendusi.

 • 02 /

  Tekita usaldust

  Aeglane, häkitud või ettevõtte tegevust pärssiv koduleht teeb rohkem kahju kui kasu. Meiega teed vajaliku hüppe ja edestad oma konkurente.

  Hables töötame juba olemasolevate kvaliteetsete visuaalsete identiteetidega ja vajadusel pakume ka ise hästitöötavat identiteediloomet.

 • 03 /

  Tõsta käivet

  Arvame, et iga koduleht ei pea müüki lõpule viima, kuid läbimõeldud leht on kindlasti müügiprotsessi üks olulisi lülisid.

  Meie aitame sul juba esimesel kohtumisel selgitada välja sinu kodulehe murekohad, pakume lahendusi ja paneme paika plaani nende elluviimiseks.

Meie protsess

 • 01

  Kohtumine ja eesmärkide planeerimine

  Alguspunktis kogume infot nii sinu ettevõtte, valdkonna kui ka konkreetsete vajaduste kohta.


 • 02

  Lahendus ja pakkumine

  Kogutud sisendi pealt paneme paika sinu kodulehe sisustruktuuri ja eesmärgi ning pakume välja meie nägemuse selle teostamiseks.

 • 03

  Prototüübi loomine

  Prototüüpimise käigus loome esimese visuaalse väljundi kasutajamugavuse testimiseks ja vajalike funktsionaalsuste kontrollimiseks.

 • 04

  Disain

  Protsessi käigus loome kliendiga tihedas koostöös hästitoimiva ja kaasaegse disainiga veebilehe. Vajadusel aitame kliendil sõnastada esindusveebi hääletooni.

 • 05

  Arendus ja testimine

  Arendusprotsess lõpeb valminud funktsionaalse veebilehega, mille anname sulle üle sisude sisestamiseks. Lisaks testime lehte ja teeme vajadusel täiendusi.

 • 06

  Kodulehe avalikustamine

  Kui oled kõik sisud sisetanud, vaatame kodulehe veel üle ja sobivusel paneme selle live'i.

Veel töid

Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio Interstudio

Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest Nutriest

Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica Laterna Magica

Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo Ivo Nikkolo

Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24 Raha24

Leiame koos
unikaalsed lahendused
ja kasutamata potentsiaali

Võta meiega ühendust ja räägime võimalustest, mis täna on kasutamata. Defineerime üheskoos vajaduse ja loome sellele parima võimaliku lahenduse. Ületame püstitatud ootusi ja edestame konkurente.

Räägime