E-poe tegemine - HABLE disainiagentuur
Teenuste nimekiri
Teenused / E-poe tegemine

E-poe tegemine on lihtsaim viis välisturgudele jõudmiseks – kuluefektiivne ja hea platvorm turu testimiseks.

Kõik meie loodud e-poed on arendatud erilahendusena, seega on piiriks vaid fantaasia ja eelarve. Ehitame poode, mis suhtlevad maksesüsteemide ja transpordimoodulitega ning omavad liidestusi erinevate äritarkvaradega, et lihtsustada sinu raamatupidaja tööd ja hoida kokku kulusid.

E-poe tegemine ja digistrateegia loomine on protsess, kus on olulinemõista sihtgruppi ja müüdavat toodet. Läbimõeldud disain, mugav klienditeekond ja kasutuskogemus ning lisavõimalused nagu juurdemüügid ja kombineeritud tooted aitavad tagada kasumliku e-poe.

E-poe pidamisel peab silmas pidama, et sisu oleks kvaliteetne ning usaldusväärne – atraktiivsed tootepildid, turunduslikud ja optimeeritud artiklid ning arusaadavad tootekirjeldused peaksid leidma oma koha ka e-poe eelarves.

Võta ühendust, paneme müüki

  • Liidestused

    Pakume erinevaid liidestusi äritarkvarade, transpordi- ja maksemoodulitega, mis hoiavad kokku aega ning muudavad poe võimalikult efektiivseks.

  • Erilahendusena valminud

    Meie e-poed on alati valminud erilahendusetena, unikaalsed ning ehitatud ümber sinu toote. Kõik lahendused saavad endale ka eraldi optimeeritud mobiilse lehe.

  • Turunduslik partner

    Näeme iga projekti taga võimalikku pikaajalist koostööd, mis hõlmab strateegiaid, sisuloomet ja turundustegevusi, et suunata kliendid lehele ja tõsta müüke.

Uue e-poe tegemine

Alustavate ettevõtete jaoks saame lisaks e-poe tegemisele olla abiks ka identiteedi loomisega – logost müügimaterjalideni. Me tegeleb igapäevaselt nii suurte kui ka väikeste ettevõtete turundamisega läbi digilahenduste ja loovlahenduste. Meie meeskond omad ulatuslikku kompetentsi, et näha suurt pilti väikese müügikanali ümber. Aitame leida vajalikud lahendused, et leida külastajad ja tekitada huvi toodete vastu.

Kui usud, et sinu tootel oleks vaja internetis kohta, kust terve maailm sellele ligi pääseks, siis võta ühendust, selgitame välja sinu vajadused, pakume välja lahendused ja räägime, kuidas eesmärgid saavutada.