IT-lahendused - HABLE reklaamiagentuur & loovagentuur
Teenuste nimekiri
Teenused / IT-lahendused

Toimivad IT-lahendused annavad selge ülevaate ja muudavad tööprotsessid lihtsaks.

Mida vähem aega kulub süsteemidevahelisele infovahetusele ja manuaalsele andmesisesusele, seda rohkem aega jääb keskenduda tegevustele, millele äri on üles ehitatud. Kvaliteetsed IT-lahendused, mis on loodud äri eripärasid silmas pidades, annavad hea ülevaate igapäevastest toimingutest ja võimaluse tööprotsesse efektiivselt jaotada.

Võta ühendust, teeme asjad sujuvaks

Portaalid

Loome väikse- ja suuremahulisi keskkondi, mis omavad erinevaid funktsionaalsusi. Näiteks portaalid või kliendikeskkonnad, kus ettevõtte klientidel on alati ligipääs päevakohasele informatsioonile – hinnakirjadele, tootekirjeldustele ja muudele müügitööd edendavatele materjalidele. Kuna igal äril on oma vajadused, leiame kindlasti sobiva lahenduse koos.

Ärinfosüsteemid

Aitame ettevõtetel liidestada olemasolevaid tooteid erinevate tarkvaradega nagu raamatupidamisprogrammid, laohaldussüsteemid või müügitarkvarad. Lisaks liidestustele oleme ehitanud ka süsteeme, mis hõlmavad endas töölehti, tööde kalendreid, laohaldust ja tellimuste väljastusvõimalusi. Sellised süsteemid väldivad segaduse tekkimist, suurendavad kontrolli ettevõtmiste üle ja pakuvad reaalajas informatsiooni projektide staatuse kohta.

IT-lahenduste puhul on võimalused piiritud, automatiseerides nii väiksemaid kui ka suuremaid ülesandeid ja andes vajaliku ülevaate protsesse juhtivale isikule. Igal ettevõttel on tegevusi, kus läbimõeldud lahendus võib anda suure eelise konkurendi ees või tööjõukulude efektiivsel planeerimisel. Aitame leida lahendused olemasolevate näidete põhjal või töötada välja täiesti uued võimalused.