Kodulehe tegemine - HABLE reklaamiagentuur & loovagentuur
Teenuste nimekiri
Teenused / Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine on strateegilist mõtlemist, kunstilist loovust ja oskuslikku arendamist hõlmav teenus.

Enne tööle asumist on vaja läbi mõelda kodulehe eesmärgid ja ehitada üles digistrateegia. Meie pikaajalise kogemusega meeskond aitab leida parimad võimalused digilahenduste abil sinu äri kasvatada.

Õigetel alustel valminud koduleht on investeering, mis on loob aluse mitmetele turundustegevustele. See on suurepärane kanal esmamulje tekitamiseks, uute kontaktide leidmiseks, müügi suurendamiseks ja värskete turundusvõimaluste kompimiseks.

Võta ühendust, hoiame sidet

Some list

  • Responsive ehk arendatud mobiilsetele seadmetele

    Meie arendatud kodulehed töötavad hästi ka mobiilis ja tahvelarvutis. Väiksele ekraanile optimeeritud sisu ja struktuur pakuvad nutiseadet kasutavale kliendile sama mugavat kogemust kui arvutiekraanilt.

  • Erilahendusena valminud

    Kõik meie lehed on valminud sihtgrupi ja toote eripärasid arvesse võttes. Tulemustele suunatud digistrateegia ja läbimõeldud lehe struktuur on äärmiselt olulised keskkonnas, kus ka üks valesti paigutatud nupp võib kasutaja lehelt lahkuma sundida.

  • Optimeeritud ja kiired

    Pöörame väga suurt rõhku lehe optimeerimisele. Kirjutame efektiivset koodi, mis tagab lehe kiire laadimisaja ja sujuva kasutuskogemuse. Lehe laadimiskiirusel on suur mõju nii Google otsingutulemuste positsioonile kui ka külastaja kogemusele.

Ettevõtte koduleht

Kõige rohkem kasutusel olev kodulehe tüüp on ettevõtet ja tema tooteid või teenuseid tutvustav. Hoolitseme selle eest, et lahendus kannaks endas brändi vääruseid, toimiksid koos visuaalse identiteediga ning kõnetaks klienti. Vajadusel loome ka ettevõtte omapäradest tulenevaid erilahendusi – kinnisvaraarendustele interaktiivseid plaane ja 3D jooniseid, edasimüüjatele informatiivseid keskkondi või ühendame päringuvormi müügitarkvaraga. Näeme iga projekti unikaalsust, sest teame ärid on erinevad.

Maandumisleht

Maandumisleht on vajalik internetiturunduse edukaks toimiseks ja tulemuste mõõtmiseks. Maandumisleht on koht, kuhu klient läbi reklaami jõuab. Sellise lehe peamine ülesanne on toode või teenus võimalikuks selgeks teha ja maha müüa. Õigesti sõnastatud väärtuspakkumine, visuaalselt kaunis ja usaldusväärne pildimaterjal ning hästi läbimõeldud struktuur ja sisu aitavad teha maandumislehest võimsa müügikanali. Maandumislehed võivad olla nii eraldiseisvad lahendused kui ka osa üldisest kodulehest.

Tihti kogutakse maandumislehel külastaja kontaktandmeid edasiseks turunduseks, suunatakse klient e-poodi ostu sooritama või teenusele aega broneerima. Selliselt töötav digilahendus kombineerituna osava internetiturundusega toimib hästi nii era kui ka ärikliendi leidmiseks.

E-pood

E-pood on viimaste aastatega kasvanud füüsilise poe turundusvahendist võrdseks müügikanaliks. Teatud valdkondades on rollid muutunud juba ammu vastupidiseks. Madalad jooksvad kulud, paindlikumad laoseisu võimalused ja klientide ostukäitumise muutus on teinud e-poest laialt kasutatava ja kasumliku lahenduse.

Aitame luua mugavaid integratsioone, mis teevad poe omamise võimalikult automatiseerituks, paneme e-poe suhtlema raamatupidamis-, laohaldus- ja müügitarkvaraga, ehitame erilahendusi transpordi ja maksete jaoks ning muudame süsteemi võimalikult efektiivseks, säästes nii tööjõukulusid kui ka aega.

Kui näed, et praegune koduleht ei too piisavalt kliente või mõtled uue e-poe avamisele, võta ühendust ja arutame üheskoos, kuidas saaksime võtta digilahendustest viimast, luua toimiv e-pood ja jõuda nii sisuturunduse, sotsiaalmeedia kui ka internetiturunduse kaudu sinu klientideni.