Eagle Visioni koduleht - HABLE disainiagentuur
Meeldib? Alustame koostööd

Eagle Visioni koduleht

Rohkem kui 25 aastat Eesti prillikandjate südemates olnud Eagle Vision kodulehe selgus ja kasutusmugavus olid tänapäevastele võimalustele jalgu jäänud. Aitasime luua lahenduse, mis muudaks kliendi tee otsitud teenuste ning toodeteni ükspuha millisest kohast võimalikult lihtsaks, sidudes lehe ühtseks tervikuks.

Külasta kodulehte

Mida tegime?

Kodulehe disain ja arendus
Broneeringute süsteem

Klient

Eagle Vision

“Kuna suur osa meie turundusest toimub digikanalites, on koduleht ettevõttele väga olulisel kohal. Inimeste interneti kasutusharjumused muutuvad pidevalt ja endine Eagle Visioni koduleht oli veidi ajale jalgu jäänud. Hable aitas tuua meie kodulehe visuaalse poole tänapäeva ning muuta info lihtsasti leitavaks.”

Erik Pree, Eagle Visioni müügijuht

Kontrastne minimalism

Täpselt nagu Eagle Vision aitab nägemise selgeks saada, muutsime ka kogu kodulehe palju visuaalsemaks kui varem. Toime selle tänasesse päeva ja panime sobima Pärnu mnt-l asuva esinduskauplusega.

Rikkalik sisu

Kodulehe üks tähtsamaid osasid on kindlasti ka selle blogikeskkond, kus pidevalt klientidele uut ja kasulikku infot jagatakse.

Reaalajas broneerimine

Lisaks kodulehele arendasime välja ka silmakontrolli broneerimissüsteemi, mis kliendile ääretult lihtne, kuid töötajatele annab asendamatu väärtusega ülevaate kaupluste töö organiseerimiseks.

Otsingumootorites leitav

Projekti puhul sai palju rõhku pandud ka SEO-le. Kuna varasemast oli juba olemas tugev backlinkide profiil, sai häid tulemusi saavutatud juba ainult tekstide märksõnadele kirjutamisele. Pidev töö linkide osas käib aga edasi.

Veel töid kliendile Eagle Vision

Veel töid kategooriast 

Kõik tööd