Gate 21 visuaalne identiteet - HABLE disainiagentuur
Meeldib? Alustame koostööd

Gate 21 visuaalne identiteet

Tallinna vanalinnas Viru väravate kõrval asuv rõivaste ja aksessuaaride kauplus Gate 21 on mõeldud noorele ning enesekindlale inimesele, kes julgeb end väljendada omanäolise riietuse ja pilkupüüdvate ehete läbi. Oma asukohast aadressil Viru 21 inspireeritud kauplus on kui värav disaintoodete maailma, millest tulenes nii kaupluse nimi kui ka kontrastne kuid minimalistlik visuaalne keel.

Külasta kodulehte

Mida tegime?

Visuaalne identiteet

Klient

Gate 21

Minimalistlik värava motiiv

Visuaalse keele üheks oluliseks elemendiks kujunes pealtvaates avaneva värava motiiv ja selle erinevad staadiumid. Suletud, avanev ning avatud värav. Kombineerides graafilisi motiive teiste visuaalse keele osadega on võimalik luua kujunduslahendusi, mis annavad hästi edasi kaupluse kontseptsiooni kui väravat disaintoodete maailma.

Eristuv värvide kasutus

Klassikalist disaintoodete poodidele omast mustvalget värvikombinatsiooni sai täiendatud energilise põhjamaise sinisega, et anda just Gate 21 visuaalsele keelele omane nüanss, mis aitaks konkurentidest eristuda.

Avaneva värava motiiv

Digitaalses keskkonnas on võimalik avaneva värava motiiv animeerida ja kasutada elementi muutmaks visuaalset keelt veelgi huvitavamaks.

Veel töid kategooriast 

Kõik tööd