Organic Estonia bränd ja koduleht - HABLE disainiagentuur
Meeldib? Alustame koostööd

Organic Estonia bränd ja koduleht

Organic Estonia on Eesti mahemajanduse ettevõtete katusorganisatsioon, mis toob kokku inimesed, ettevõtted ja riigi, et leida võimalused liikuda Eesti suunas, mis toimetab kõigiti mahedalt.

Külasta kodulehte

Mida tegime?

Brändifilosoofia
Disain
Arendus

Klient

Organic Estonia

Täielik uuendus

Organic Estonia on tegutsenud juba mõnda aega, kuid nende tunnetatav olemus ei sobinud enam ammu sisulise poole ja suurte tegudega, mis plaanis. Seepärast alustasime täiesti nullist – töötasime välja brändi põhitõed ning loo, millele saime luua ka visuaalse identiteedi.

Südamelähedane ja lahendusi otsiv

Mahe on eelkõige elu- ja mõtteviis, kus kõik tegevused on ausalt looduse ning keskkonnaga kooskõlas. Soovisime seda väljendada ka visuaalses keeles, kuid mitte liiga maalähedaseks minnes lisasime sinna parajalt korrektsust väljendamaks organisatsiooni sihipärasust.

Äärmiselt aus pildikeel

Organic Estonia pildikeele loomisel soovisime edasi anda elu just sellisena nagu see on. Me ei lase pildistamisel õunadele juukselakki ja ei photoshopi kartuleid ümmarguseks, sest tegelikult nad sellised kunagi välja ei näe.

Illustratsioonid toovad elu

Oluliseks osaks Organic Estonia visuaalsest keelest on positiivse olemusega ja parajalt koduse iseloomuga ikoonid ning illustratsioonid, mille abil on võimalik puhuda visuaalidesse veidi rohkem elu.

Loomulikud tekstuurid

Teistele elementide kõrval mängivad olulist rolli erinevad mahedad tekstuurid, millega on võimalik lisada kujunduslahenduste loomisel naturaalset mängulisust.

Rahvusvaheline koduleht

Kodulehe loomisel pidime arvestama rahvusvaheliste võimalustega, kuna suur osa tööst tehakse ära just välismaal, aidates meie mahetootjate eksporti suurendada. Seepärast on kodulehe eestikeelne ja ingliskeelne leht ehitatud üles veidi erinevalt.

Veel töid kategooriast 

Kõik tööd