Kurg & Korsten - HABLE disainiagentuur
Meeldib? Alustame koostööd

Kurg & Korsten

Kui enamus kinnisvarabürood on umbes sama eristuvad kui valge krohvi ja pruuni puiduga kaetud uusarendused ümber Tallinna, siis Kurg & Korsten on maja Vanalinnas või kõrghoone Maakri kvartalis. See peegeldub nii müüdavates objektides, töötajate teguviisides kui ka ettevõtte eestvedaja maailmavaates. Meie kätte usaldati võimalus anda kinnisvarabüroole välimus, mis oleks oma ajast ees. Moderniseerisime logomärgi, ehtisime brändi mitte-nii-võõraste sulgedega ja lõime visuaalse süsteemi, mida saab rakendada edukalt nii füüsilises kui digitaalses keskkonnas.

Külasta kodulehte

Mida tegime?

Visuaalne identiteet
Koduleht
Graafiline disain

Klient

Kurg & Korsten

Illustratsioonid

Visuaalse identiteedi üheks osaks on liikuvad illustratsioonid, mis lisavad kunstilisust ja maagiat, mida ka Kurg & Korsten oma teenuses peidab. Illustratsioonid joonistas meie kunstilisel juhendamisel Krete Erlenhein.

Koduleht

Teine katsumus oli koduleht, mis sai täiesti nullist üles ehitatud. Planeerisime ära struktuuri, lõime disaini ja ehitasime funktsionaalsused. Äärmiselt oluline on, et kuulutuste leidmine oleks lihtne ja info tarbimine sujuv. Mõtlesime läbi nii filtrite toimimise kui kuulutuse vaatamise teekonna ja leidsime lahenduse alati peavalu valmistavale piltide kuvamisele avatava galerii näol – nii saab kiirustaja koheselt ülevaate ja hoolam vaataja saab minna detailidesse. Projekti ilmestavad liikuvad illustratsioonid ja kure sulest inspireeritud fragmendid.

Veel töid kategooriast 

Kõik tööd