Raha24 - HABLE disainiagentuur
Meeldib? Alustame koostööd

Raha24

Raha24 on aastatega küpsenud ja arenenud ning vajas visuaalse identiteedi uuendust. Nende suurimaks väärtuseks on laenude väljastamise kiirus, mida oleme läbivalt visuaalsete vihjetega pookinud ka disaini. Pildid said hoogsalt viltu keeratud, logol on hoog sees ja ka kirjatüübid paiknevad liikumises. Värvipalett on sõbralik, avatud ja positiivne ning illustratsioonid lisavad lehele särtsaka lisakihi.

Uuendatud sai ka koduleht, mille läbimõeldud ja loogiline struktuur ning läbivalt värske disain pakub kasutajale suurepärase kogemuse. Usaldusväärsust ja sõbralikkust lisavad ka spetsiaalselt lehe jaoks loodud pildid koos Raha24 uute illustratsioonikomponentidega.

Külasta kodulehte

Mida tegime?

VIsuaalse identiteedi uuendus
Illustratsioonid
Koduleht

Klient

Raha24

Pildikeel

Uus visuaal vajas ka uusi ja professionaalseid pilte. Mõtlesime välja laenutoodete ja sisupiltide situatsioonid ja koostöös Liina Nottaga jäädvustasime hetked filmilindile. Põimisime fotosid Raha24 illustratsioonidega, et luua unikaalne tulemus, mis eristuks turul nähtust, kus on läbivalt kasutuses pildipanga klišeesid täis fotod.

Koduleht

Selge ja õhuline keskkond, kus informatsioon on lihtsasti kättesaadav nii mobiilis kui arvutis. Nooruslikkust lisavad meie loodud illustratsioonid ja elulisust toovad lehele fotograafiga koostöös valminud sisupildid.

Veel töid kategooriast 

Kõik tööd